Ateliér digitálnej tvorby

Cesta do budúcnosti.

Čo kurz prináša?

Na krúžku videotvorby stretneš akciu, dron, športovú kameru, strih, effekty a príbehy vyrozprávané filmovou rečou. Od nápadu po play. 

Ak ťa zaujíma tvorba videí, digitálnych grafík a rôznych efektov si tu správne! Je možné tvoriť pohyblivé obrázky, umiestnenie 3D objektov do priestoru vo videu, pripnutie predmetu na tvár a podobne.
Vyskúšame základy strihania videí, klúčovania zeleného pozadia a postprodukciu effektov. Tvorenie Instagramových filtrov / effektov.- môžte tvoriť filtre / effekty na Instagram pre váš IG účet, v bezplatnom programe Spark AR. K dispozícii máme ateliér s pozadiami (čierne, biele, green-screen) a so študiovýmm osvetlením na tvorbu videa a tiež počítač, ktorý utiahne aj náročnejšie videoprojekty.


Digitálna Tvorba

Tereza je videoproducentka a tuláčka. Po skončení VŠMU, odbor scenáristika a dramaturgia, učila, workshopovala, pracovala pre média a filmárov; cestovala. Dnes žije na Záježovej, točí, fotí, píše a spolupracuje na edukatívnych audiovizuálnych projektoch. Nájdete ju tiež pod menom Rybieoci.
https://rybieoci.wordpress.com


Tereza Matkuliaková

Digitálna Tvorba

Šimon má 16 rokov, žije v Zaježovej a študuje fotografický dizajn na škole umeleckého priemyslu vo Zvolene. Digitálnej umeleckej tvorbe sa venuje viac ako 4 roky. Jeho tvorbu si môžete pozrieť tu: https://sites.google.com/view/simonbrichta-graphics/home?authuser=0 Tvorí vizualizácie, ako aj lyrics videá pre rôznych interpretov , začína tiež s tvorbou videoclipov pre mladých hudobných interpretov. Taktiež sa venuje tvorbe digitálnych grafík a vývoju / marketingu streetwearovej značky spolu s kamarátmi. Tvorí aj rozne 3D grafiky / 3D effekty a filtre na instagrame. link na instagram značky pre bližšie info: https://www.instagram.com/anti.style.clothing/ Svoje vedomosti a skúsenosti by rád prehlboval a rád sa s nimi podelí s inými záujemcami o digitálnu tvorbu, dizajn, tvorbu a editovanie videí.

Šimon Brichta