Cudzie jazyky

Učenie jazyka má byť aj zábava, otváranie okien do sveta a získavanie nových skúseností.

Čo kurz prináša?

Možnosť získať základy, či zdokonaliť sa v španielčine a angličtine.


Cudzie jazyky

Volám sa Lýdia a pred troma rokmi som sa vrátila po 22 rokoch cestovania okolo sveta späť na Slovensko.

Z nemčiny som maturovala v roku 1996 (vrátane obchodnej nemčiny). Až na Novom Zélande som si spravila oficiálnu, jedinú možnú skušku na Goethe-Institut: Zertifikat Deutsch (so známkou 'sehr gut' - veľmi dobrý).

Angličtinu som študovala na strednej škole. Na Novom Zélande som si spravila IELTS test Academic (nevyhnutný pre pripustenie k šúdiu na vysokej škole) s celkovým hodnotením o priemere 6,5.

Tam som sa venovala aj výučbe angličtiny prisťahovalcom. Učila som u nich doma a tým som získala 'Certificate in ESOL Home Tutoring' - Certififák pre výučbu anglického jazyka ako cudzieho jazyka.

Do Španielska som sa presťahovala bez zanalostí jazyka. Základy španielčiny som získala v jazykovej škole, na ulici, v práci... no a potom som veľa času trávila učením sa gramatiky doma.

Tiež môžem ponúknuť vhľady do cestovania, života v zahraničí, získavania práce, atď. Pracovala som ako au-pair, čašníčka, manažérka,
recepčná, v grafickom dizajne a i.

Tak LETˇS GO!

Lýdia Juríková


Skúsenosti

V Zaježovni sa učíme hlavne zážitkovou
formou a to získavaním skúsenosti a zapájaním sa priamo do procesu výroby, či pracovaním na rôznych projektoch.

Vedomosti

Získavanie vedomostí nikdy nebolo ľahšie. Už žiadne sedenie v lavici, či bifľovanie sa. Poďme sa učiť inak.

Prax

Prax je samozrejmá súčasť trávenia času v Zaježovni. Špinavé ruky, plná hlava nápadov, rytmus v tele, či obité kolená nie sú výnimkou.

Tento projekt bol podporený z dotačnej schémy Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. Programy pre mládež na roky 2014 - 2021, ktorú administruje IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže.