Náš tím

Sme skupina aktívnych mladých ľudí so záujmom podeliť sa o naše talenty hravou a zábavnou formou prostredníctvom zážitkového vzdelávania.

Náš tím

Sme lektori, rodičia, nerodičia, mládež a mládežnícki vedúci, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti, vedomosti, vášeň a hobby s ďalšími mladými, medzi ktorých môžete patriť aj VY.

Najlepší lektori vo svojich odboroch

Všetci naši lektori sú odborníci vo svojom odbore. Projekt dáva taktiež šancu vyniknúť mladým talentom. Naši junior lektori úzko spolupracujú s tými najlepšími.

Učenie zábavnou a nenásilnou formou

Zážitkové vzdelávanie, vedecké pokusy, hry a hmotné, či nehmotné výstupy sú výsledkami vzdelávania v Zaježovni.

Pretavte svoj koníček v úspešnú budúcnosť

Nájdite svoj talent v rámci ponúkaných záujmovych krúžkov. Športujte, tvorte, zažívajte, vyrábajte, predávajte, či založte si online obchod.


MGR.et MGR. Zuzana Hazuchová a
MVDr. René Barvirčák

- Terapeutka a autorka “Metódy skutočnej príčiny”, MSP Therapy a kouč, motivátor a senior tréner

Obaja s dlhoročnými skúsenosťami s vedením individuálnych a skupinových zážitkových terapií kombinované s prvkami rituálov, vedené cez pohyb, telo a dušu.

Lukáš Koncz

Muzikant

Muzikant s vášňou odovzdávať svoje skúsenosti ďalej. Môžte sa s ním naučiť základy rytmiky na rôznych perkusiách (ako djembe, bongo, doumbek, darbuka, cajon a pod.)

Mgr.art. Soňa Sadloňová

Profesionálna fotografka a výtvarníčka

Profesionálna fotografka a výtvarníčka, pri ktorej sa naučíte základy svietenia - a môžte experimentovať s módnou fotografiou, fotografiou portrétu, či krajiny.

Tereza Matkuliaková

Videoproducentka a tuláčka

Po skončení VŠMU, odbor scenáristika a dramaturgia, učila, workshopovala, pracovala pre média a filmárov; cestovala.

Šimon Brichta

Študent fotografického dizajnu

Má 16 rokov, žije v Zaježovej a študuje fotografický dizajn na škole umeleckého priemyslu vo Zvolene. Digitálnej umeleckej tvorbe sa venuje viac ako 4 roky.

Tomáš Brichta

Študent grafiky

Študuje grafiku a jeho snom je mať online obchod s vlastnou značkou oblečenia s originálnou grafikou. Inšpiráciu a svoje skúsenosti by rád zdieľal s mladými ľuďmi.

Mgr.art. Lidia Chmielewska

Vizuálny umelec

Vizuálny umelec s vášňou pre vzdelávanie mládeže s ukončeným magisterským titulom vo výtvarnom umení v odbore maľba a kombinovaná technika.
Viac informácií

Gábor Pásztor

Ekológ, environmentalista

Ekológ a nadšenec pre prírodu, ktorého vášeň je neformálne vzdelávanie mladých ľudí v oblasti životného prostredia a environmentalistiky.
Viac informácií

Andrej Štubňa

Športová príprava

Rekreačný športovec, ktorý rád pracuje s mládežou a odovzdáva svoje športové skúsenosti ďalej

Sabina Mahdalova

Umelkyňa 

Sabi je umelkyňa s vášňou pre keramiku a prácu s hlinou. Rada sa o svoje skúsenosti podelí s ostatnými, ktorí majú chuť si zašpiniť ruky a byť tvoriví. 

Lýdia Juríková

Multilingvistka

Žila som dva roky v Nemecku, štyri roky v Anglicku, päť rokov na Novom Zélande a 11 rokov v Španielsku.


Eponine Sels

Inštruktorka lezenia

Belgičanka, ktorá žije na Zaježovej už takmer 6 rokov. Práci s mládežou sa venuje niekoľko rokov. Miluje prírodu, šport, lezenie a rada sa delí o svoje skúsenosti.